Produkty

Štítky, etikety

Trvanlivé voděodolné etikety ToughWash™ jsou odolné vysokým teplotám, agresivním chemikáliím i čištění vysoktlakou vodní tryskou tak aby odolali pravidelnému čištění strojů a zařízení, které jsou použité ve zpracovatelských zařízeních potravinářského průmyslu.

Tiskárny a zařízení

Brady nabízí široké spektrum hardvéru pro identifikaci a označování. Technologie tisku tepelným přenosem v kombinaci s vynikajícími adhesivy a špičkovými materiály je zárukou kvalitních a spolehlivých štítků pro veškeré potřeby identifikace v podnicích a organizacích. Široký sortiment tiskáren od nejmenších příručních štítkovačů až po vysoce výkonné zařízení pro tisk a aplikaci štítků je odpovědí společnosti Brady na rozmanitost požadavků a rostoucí důležitost značení v moderním světě.

Skenery

Ruční a automatické čtečky čárových a 2D kódů jsou nezbytnou součástí spolehlivého systému sledovatelnosti ve výrobních nebo skladových procesech. Kvalitní skenery nabízí rychlé čtení i při větších vzdálenostech.

Software

Specializované programové balíky pro design a tisk etiket a štítků jsou nezbytnou součástí identifikačních řešení. Programy LabelMark a CodeSoft jsou určeny pro průmyslové štítky a program MarkWare pro přípravu předloh grafických tabulek, značek a potrubních štítků.

Bezpečnostní značení

Při volbě bezpečnostních tabulek je třeba brát kromě obsahové stránky v úvahu i odolnost materiálů, ze kterých jsou bezpečnostní tabulky vyrobeny.

Lockout/Tagout

Každý rok jsou v EÚ tisíce pracovníků zraněny nebo usmrceny při provádění oprav nebo údržby průmyslového vybavení a strojů. Velké množství těchto úrazů je způsobeno nekontrolovaným přísunem energie. Systém LOTO (Lockout/Tagout) představuje moderní preventivní řešení na eliminaci nežádoucích situací při servisních pracích.

Scafftag

Každých 5 sekund se evropský pracovník stává obětí pracovního úrazu. Pro zaměstnavatele to kromě ztráty pracovníka znamená zvýšené náklady ve formě výplaty odškodného, kompenzačního příspěvku, vyhledání nového pracovníka, jeho zapracování, zpoždění proti výrobnímu plánu atd. – za zmínku také stojí peníze daňových poplatníků jdoucí na zdravotní péči a sociální zabezpečení. Proto není žádným překvapením, že neustále roste počet výrobních společností investujících do Brady Scafftag® řídících systémů, nízká cena k zaplacení vykoupená klidným svědomím.

Značení potrubí

Označení potrubí je povinné pro všechna potrubí obsahující nebezpečné látky.

Služby

Komplexní přístup k řešení zadání od zákazníků zahrnuje také nezbytné zaškolení, instalaci hardvéru, záruční a pozáruční servis zařízení a další podpůrné služby. Zákazníkům je k dispozici lokální zákaznický servis, pro distributory a dealery marketingová podpora.