Tiskárny, zařízení

Přenosné štítkovačeRTEmagicC_prenosne_stitkovace

Příruční zařízení Brady na tisk etiket a štítků využívají princip autokalibrace pomocí technologie inteligentního čipu. Několik desítek typů spotřebního materiálu v kazetách nabízí uživateli možnost rychlé výměny a okamžité řešení veškeré identifikace na místě výkonu prací. Ideální pro aplikace s potřebou tisku do 1000 etiket denně.

Stolní tiskárnyRTEmagicC_stolni_tiskarny

THT tisková zařízení, která pracují v připojení na PC a s příslušným softvérem pro design štítků (LabelMark, CodeSoft). Tyto inteligentní a vysoce výkonné THT tiskárny se uplatní zejména ve výrobě, v kancelářích, skladech, laboratořích nebo provozovnách s potřebami několik stovek až tísíců štítků denně.

Specializovaná zařízeníRTEmagicC_specializovana_zarizeni

Kombinovaná technologie pro tisk a automatickou aplikaci etiket je tím pravým řešením pro sériovou výrobu kabelů, kabelových svazků, PCB desek, elektronických součástek nebo dalších průmyslových aplikací.

Grafické tiskárny pro označeníRTEmagicC_graficke_tiskarny

Aplikace pro tisk bezpečnostního značení, potrubního značení, logistických štítků, informačních tabulek a cedulí ve vlastní režii. THT potisk na vysocekvalitní vynilový samolepící pás je zárukou kvalitních a trvalých etiket pro jednoznačnou identifikaci provozních prostor.