ToughWash™ Series – Trvanlivé voděodolné etikety

Trvanlivé voděodolné etikety ToughWash™ jsou odolné vysokým teplotám, agresivním chemikáliím i čištění vysoktlakou vodní tryskou tak aby odolali pravidelnému čištění strojů a zařízení, které jsou použité ve zpracovatelských zařízeních potravinářského průmyslu.

Tyto etikety, vyvinuté a testované vědeckými pracovníky společnosti Brady, spojují vynikající trvanlivost potisku s konstrukcí určenou pro dlouhou životnost, neporuší se ani se neodlepují.

Voděodolná etiketa B-855 ToughWash od společnosti Brady je trvanlivý adhezivní samolepicí produkt s potiskem dle požadavků zákazníka určený pro potravinářský průmysl. Trvanlivá konstrukce etikety vydrží v náročných podmínkách oplachovacích cyklů a byla testována při teplotách až 80 °C a tlaku až 1500 PSI.

Etiketa B-854 ToughWash zjistitelná detektory kovů od společnosti Brady je trvanlivý adhezivní samolepicí produkt s potiskem dle požadavků zákazníka určený pro potravinářský průmysl, který je zjistitelný komerčně dostupnými detektory kovů. Trvanlivá konstrukce etikety vydrží v náročných podmínkách oplachovacích cyklů a byla testována při teplotách až 80 °C a tlaku až 1500 PSI.

Více informací

 

ToughWash01

ToughWash02